Nagroda Tractor of the Year 2021 Best Utility

04 styczeń 2021
(0 Głosów)
Autor 
Tractor of the Year 2021 Best Utility fot. Valtra

Ciągnik roku 2021 wybrany - Valtra G135 Versu, nowy model koncernu AGCO.

Jury składające się z niezależnych dziennikarzy wybrało Tractor of the Year 2021 Best Utility. Gala odbyła się online 18 grudnia 2020 r.

 

Seria Valtra G jest pierwszą w ramach piątej generacji ciągników Valtra i jednocześnie nową serią modeli, która plasuje się pomiędzy popularnymi seriami A oraz N o mocy 105-135 KM. Jest to kompaktowy, ale mocny ciągnik wielofunkcyjny przeznaczony do codziennego użytku w rolnictwie. Seria G potrafi poruszać się i manewrować w ciasnych miejscach, np. w stodołach lub na podwórkach, dzięki małemu rozstawowi osi oraz konstrukcji przedniej części zorientowanej na maksymalizację promienia skrętu. Wyposażona jest w zaawansowany podnośnik elektrohydrauliczny i efektywną hydraulikę roboczą. Zintegrowana rama wsporcza ładowacza czołowego, elementy sterujące w podłokietniku, maska zapewniająca dużą widoczność oraz 5,7 metra kwadratowego powierzchni przeszkleń zapewniają doskonałą widoczność podczas pracy z ładowaczem czołowym. Zwycięski model G135 Versu jest wyposażony (jako pierwszy ciągnik w gamie 100–145 KM) w wielokrotnie nagradzany terminal SmartTouch. Oznacza to najwyższy stopień łatwości użytkowania i kompletny zestaw funkcji rolnictwa dla precyzyjnego.

Czytaj także: Valtra wprowadzi na rynek zmodernizowany wyświetlacz SmartGlass

 

- Serię G wprowadziliśmy na rynek tej jesieni i już teraz widać, że ludzie czekali na taki ciągnik: o mniejszej mocy z funkcjami dużego ciągnika. Zbieramy wiele wspaniałych opinii w całej Europie – mówi Mikko Lehikoinen, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu.

 

Nagroda Tractor of the Year zrodziła się w 1998 roku z pomysłu włoskiego magazynu Trattori.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…