KUHN Maszyny Rolnicze i John Deere Polska kończą współpracę 31 października br.

08 kwiecień 2021
(0 Głosów)
Autor 
John Deere Polska kończy współpracę z KUHN Maszyny Rolnicze fot. Facebook/KUHN autoryzowany Dealer John Deere

KUHN Maszyny Rolnicze i John Deere Polska kończą współpracę. Do końca trwającego sezonu, tj. 31 października 2021 roku firma KUHN Maszyny Rolnicze utrzymuje status Autoryzowanego Dealera marki John Deere.

Informujemy, że z dniem 7 kwietnia 2021 roku została rozwiązana Umowa Dealerska pomiędzy John Deere Polska Sp. z o.o. a firmą KUHN Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Umowa współpracy, trwająca nieprzerwanie od roku 1997, została zakończona za porozumieniem stron z inicjatywy John Deere Polska, w związku z restrukturyzacją sieci dealerskiej John Deere w Polsce. Rozwiązanie umowy stanie się w pełni skuteczne w dniu 1 listopada 2021 r. po upływie 6-miesięcznego okresu karencji. Obecnie strony pracują nad warunkami karencji, aby po zakończeniu współpracy przekazać teren dotychczasowej odpowiedzialności firmy KUHN Maszyny Rolnicze (tj. sprzedaż i serwis produktów John Deere) wskazanej firmie z sieci dealerów John Deere. Do końca sezonu, tj, do 31 października 2021 roku firma KUHN Maszyny Rolnicze utrzymuje status Autoryzowanego Dealera marki John Deere, zapewniając wszystkim swoim klientom pełną obsługę w zakresie sprzedaży maszyn z terminem realizacji do 31 października 2021 r., części zamiennych i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Począwszy od 1 listopada 2021 r. firma KUHN będzie kontynuować obsługę serwisową oraz sprzedaż bezpośrednią maszyn KUHN i RAUCH w regionie Wielkopolski.

Czytaj również >>  Owijarki do zakiszania zielonek - przegląd rynku

 

Firma KUHN Maszyny Rolnicze jest oddziałem handlowym francuskiego koncernu KUHN SAS. Od 1998 roku z sukcesem dostarcza maszyny KUHN i RAUCH do sieci autoryzowanych dealerów o ugruntowanej pozycji na rynku. W ciągu roku wprowadza na rynek Polski kilka tysięcy nowych maszyn z dziesięciu grup produktowych reprezentujące najwyższy poziom techniczny i technologiczny stosowany w rolnictwie.

 

Artur Szymczak, Dyrektor Zarządzający KUHN Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…