Hybrydowy układ napędowy STEYR® Konzept nominowany

18 styczeń 2022
(0 Głosów)
Autor 
fot. Steyr

Wyróżnienie nadane przez DLG w kategorii Agrifuture Concept. Studium jest rozwinięciem pierwotnej wersji ciągnika Konzept, zaprezentowanego na targach Agritechnica 2019. Kluczowe funkcje mogą znaleźć swoje zastosowanie w ciągnikach produkowanych w przyszłości.

Marka STEYR® jest gotowa do ujawnienia kolejnego etapu prac nad swoim ciągnikiem Konzept, hybrydowego układu napędowego Konzept, w następstwie nominowania go przez DLG do nagrody Agrifuture Concept. Spośród zgłoszonych nominacji powołane przez DLG jury, złożone z niezależnych ekspertów międzynarodowych, w kolejnej rundzie wybierać będzie pięć koncepcji. Cyfrowa ceremonia przyznania nagród odbędzie się 15 lutego 2022 roku. Ta nowa kategoria nagród organizatora targów Agritechnica, Agrifuture Concept, koncentruje się na maszynach stanowiących obietnicę znacznego postępu technicznego w nadchodzącej dekadzie, w połączeniu z realną możliwością jego wdrożenia. Hybrydowy układ napędowy STEYR Konzept pozostaje studium konceptualnym, które nie wchodzi do produkcji jako takie, lecz obejmuje rozwiązania wykraczające poza te zastosowane w pierwotnym ciągniku Konzept, mogące znaleźć zastosowanie w produkcji ciągników w przyszłości.

 

Czytaj również > Demo Truck STEYR wyrusza w Polskę

– Jest nam niezmiernie miło, że rozwiązanie w postaci hybrydowego układu napędowego STEYR Konzept zostało nominowane do tej nowej nagrody – mówi Peter Friis, dyrektor ds. handlowych marki STEYR na Europę.

– Nie stanowiąc zestawu do produkcji jako całość, studium to łączy w sobie pewną liczbę rozwiązań technicznych, które mogą pojawić się w przyszłych ciągnikach STEYR. Podkreśla też fakt, że od zawsze staramy się wykorzystywać najnowszą technologię, aby uczynić nasze maszyny jeszcze bardziej wydajnymi produkcyjnie dla klienta.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…