Pijani wjechali nie swoim ciągnikiem rolniczym w bagno

18 październik 2017
(0 Głosów)
Autor 
Fot. KPP Ełk

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z gminy Kalinowo. Ciągnik rolniczy prowadzony przez pijanego 23-latka wpadł w poślizg i przewrócił się w bagniste pole.

90 83753 KopiaEłccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w gminie Kalinowo. Pijany 23-latek z dwoma starszymi i równie nietrzeźwymi kolegami wybrali się na przejażdżkę ciągnikiem rolniczym. Ciągnik nie należał do żadnego z nich.

Prowadzony przez mężczyznę pojazd wpadł w poślizg i przewrócił się w bagniste pole. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji. Uszkodzeniu uległ natomiast nienależący do nich ciągnik. Policjanci wyjaśniają też okoliczności ewentualnego pobicia innej osoby, która odmówiła mężczyznom pomocy przy odholowaniu przewróconego ciągnika.

Policjanci wyjaśniają także to, w jaki sposób 23-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania, wszedł w posiadanie ciągnika. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Policjanci będą ustalać rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu.

Źródło: KPP Ełk

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…