Dni Pola - CIECH Sarzyna zaprasza 12 czerwca do Orłowa

27 maj 2019
(0 Głosów)
Autor 
Spotkanie będzie także doskonałą okazją do zapisania się do programu partnerskiego skierowanego do gospodarstw rolnych – „Twoja Sarzyna”.

Tegoroczne Dni Pola CIECH Sarzyna odbędą się 12 czerwca w Orłowie koło Nowego Dworu Gdańskiego (woj. pomorskie). Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie przybycia u Przedstawiciela Regionalnego CIECH Sarzyna lub rejestracja na stronie www.dnipola.pl.

Warsztaty polowe z ekspertem CIECH Sarzyna
Kluczowym punktem wydarzenia będą warsztaty polowe prowadzone przez ekspertów  CIECH Sarzyna, podczas których, na tle bieżących problemów polowych, zaprezentowane zostaną rozwiązania CIECH do stosowania w skutecznej ochronie plantacji. Przedstawiciele Spółki przybliżą swoje nowości w tegorocznej ofercie (CHWASTOX® Uniwersalny, Toscana® 75 WG, Tezosar® 500 SC, Windsar 250 EC, Azoksar® SC czy Askalon® 125 SC). Na uczestników wydarzenia, jak co roku, czekać będzie również pełen atrakcji piknik, podczas którego będzie wiele okazji (quizów i konkursów sprawnościowych) do wygrania bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych.

- Dni Pola CIECH Sarzyna to dla nas wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mamy możliwość zaprezentowania skuteczności naszych rozwiązań w warunkach polowych. W nowoczesnych laboratoriach badawczych nieustannie testujemy i doskonalimy nasze produkty, dążąc do zaoferowania klientom rozwiązań najwyższej jakości. Dzięki temu portfolio CIECH Sarzyna cieszy się już od wielu lat zaufaniem polskich rolników. Serdecznie zapraszamy do Orłowa wszystkich chętnych, którzy chcą w praktyce zobaczyć działanie naszych preparatów – mówi Agnieszka Dworczak-Jakubowska, Dyrektor Marketingu w biznesie agro Grupy CIECH.

Goście wydarzenia będą mogli sprawdzić działanie produktów z rodziny CHWASTOX, obecnie najczęściej stosowanych rozwiązań herbicydowych w Polsce. CHWASTOX szybko i skutecznie zwalcza chwasty, a jego formuła nie powoduje ich uodparniania się na jego działanie, co potwierdza praktyka rolnicza oraz opinia świata nauki. Ma wygodną formę użytkowania, a szeroka gama produktów pozwala na właściwy dobór odpowiedniego rozwiązania do typu uprawy i poziomu jej zachwaszczenia.

Wśród zaprezentowanych na polach nowości na szczególną uwagę zasługuje regulator wzrostu WINDSAR 250 EC. Z pewnością docenią go rolnicy, którzy stawiają na ekonomię oraz elastyczność w stosowaniu, możliwą dzięki długiemu okresowi aplikacji. Produkt ten nie tylko ułatwia zbiór zbóż, ale także ogranicza straty plonu.

 

Produkty CIECH Sarzyna do uprawy kukurydzy
Uczestnicy Dni Pola CIECH Sarzyna będą mogli zapoznać się również z szeroką ofertą CIECH Sarzyna dedykowaną uprawie kukurydzy. Do dobrze znanych i cieszących się uznaniem wielu użytkowników produktów NIKOSAR® 060 OD i JUZAN 100 SC dołączył w 2019 roku TEZOSAR® 500 SC. Jest to obecnie jedyny herbicyd na rynku zawierający terbutyloazynę w wersji solo. Dzięki temu klienci CIECH zyskali świetny komponent do mieszanin z innymi preparatami, który znacznie poszerza spektrum zwalczanych chwastów. Uzupełnieniem oferty herbicydowej są dla kukurydzy dwa nawozy dolistne – SARPLON® KUKURYDZA o zbilansowanym składzie mikro- i makroelementów oraz SARMIN maKSi - nawóz o bardzo wysokiej zawartości krzemu.

 

Nowe produkty Grupy CIECH do obsługi gospodarstw
Podczas Dni Pola w Orłowie Grupa CIECH zaprezentuje także po raz pierwszy rozwiązania pozostałych spółek CIECH, które mogą być przydatne w obsłudze technicznej gospodarstw – m.in. chlorek wapnia. Środek ten, dzięki jego właściwościom zwiększającym wytrzymałość i integralność nieutwardzonych nawierzchni, ogranicza pylenie i kurz na drogach, parkingach, placach i podwórkach, a jednocześnie przyczynia się do ograniczenia kosztów utrzymania dróg (nawet o 80%). Zaprezentowana zostanie także soda paszowa SOBIC FEED. To ważny dodatek do pasz, który zwiększa efektywność procesu żywienia zwierząt, poprawiając m.in. transport składników odżywczych do komórek.

Spotkanie będzie także doskonałą okazją do zapisania się do programu partnerskiego skierowanego do gospodarstw rolnych – „Twoja Sarzyna”. Uczestnictwo w programie pozwoli rolnikom na osiąganie długofalowo wielu dodatkowych korzyści, zarówno tych materialnych, jak i niematerialnych.

Rejestracja udziału
Udział w wydarzeniu można wziąć poprzez zarejestrowanie się na stronie www.dnipola.pl lub potwierdzenie przybycia u Przedstawiciela Regionalnego CIECH Sarzyna. Start 12 czerwca br. o godzinie 11:00.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…