Termin na składanie wniosków na nawadnianie gospodarstw został wydłużony do lipca

26 kwiecień 2020
(0 Głosów)
Autor 

W związku na liczne utrudnienia z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa ARiMR wydłuża termin składania wniosków na inwestycje w nawadnianie gospodarstw. Na złożenie takiego wnioski osoby zainteresowane mają czas do 20 lipca 2020 r.

Termin naboru wniosków o przyznanie pomocy  z PROW 2014-2020 na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych”  w obszarze nawadniania w gospodarstwie  został wydłużony o trzy miesiące.

Czytaj również >> W historii pomiarów nie było jeszcze tak suchej wiosny. Czeka nas ogromna susza

- Zachęcamy do podawania we wniosku numerów telefonów oraz adresów e-mail i wyrażania zgody na ich wykorzystanie poprzez zaznaczanie pól w sekcji VII.B. „Zgoda podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy na przetwarzanie danych osobowych” oraz sekcji VII.C „Zgoda pełnomocnika na przetwarzanie danych osobowych”. Ułatwi to i przyspieszy ewentualny kontakt w sprawach dotyczących złożonego wniosku – przypomina rolnikom Agencja.  

W związku z obowiązującym stanem epidemii Agencja obecnie przyjmować będzie towarzyszące wnioskowi dokumenty w formie kopii niepotwierdzonej lub niepoświadczonej za zgodność z oryginałem (nie dotyczy to dokumentów składanych, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, w oryginale - te dokumenty niezmiennie należy składać w takiej właśnie formie). W terminie późniejszym, gdy będzie to już możliwe, ARiMR wezwie do uzupełnienia prawidłowo potwierdzonych lub poświadczonych za zgodność kopii dokumentów.   

Wnioski  wraz z towarzyszącymi dokumentami należy przekazywać do oddziałów regionalnych ARiMR w następujący sposób: w formie dokumentu elektronicznego na elektroniczną skrzynkę podawczą, za pośrednictwem platformy ePUAP lub pocztą tradycyjną. Wnioski można również dostarczyć do specjalnych wrzutni, które ustawione są w placówkach terenowych Agencji.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…