Casting do 3 sezonu AGROREWOLUCJI

06 czerwiec 2022
(0 Głosów)
Autor 
Agrorewolucje 3 fot. Agrorewolucje

Do programu może zgłosić się każdy polski rolnik, który chce zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić ankietę i przygotować krótki film o swoim gospodarstwie.

Zgłoszenia do programu potrwają tylko do 12 czerwca 2022. Zgłoszenie przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Chcesz wziąć udział w nowym sezonie Agrorewolucji?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Następnie przygotuj wideo, w którym oprowadzisz nas po swoim gospodarstwie, opowiesz trochę o sobie oraz przedstawisz swoją rodzinę. Pokaż nam najmocniejsze, ale także te słabsze strony gospodarstwa –  wszystko to, co Twoim zdaniem wymaga poprawy. Chcemy wiedzieć, z czym mierzysz się na co dzień! Jeśli masz dodatkowy pomysł na to, co pokazać w filmie –  śmiało! Możesz na przykład wspomnieć o swojej pasji, czy też o zrealizowanych projektach, które napawają Cię dumą. Pamiętaj jednak, że film nie powinien trwać więcej niż 5 minut!

Po przygotowaniu wideo umieść je na stronie www.wetransfer.com, a wygenerowany link prześlij w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila podaj swoje imię i nazwisko). Jeśli natrafisz na trudności związane z przesłaniem wideo, skorzystaj z filmiku instruktażowego, który znajdziesz tutaj

Agrorewolucje potrzebują właśnie CIEBIE!

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu czołowych polskich dostawców nowoczesnych technologii dla profesjonalnego rolnictwa: GRUPY AZOTY, CIECH Sarzyna oraz INTERMAG.

 AGROREWOLUCJE SEZON 3 REGULAMIN

 

źródło: Agrorewolucje

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…