Konkurs dla klubów piłkarskich z terenów wiejskich

02 lipiec 2020
(0 Głosów)
Autor 
Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut

Popularyzując aktywny sposób spędzania czasu ARiMR przygotowała konkurs filmowy, który skierowany jest do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Termin nadsyłania prac mija 17 lipca.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa aktywnie wspiera rozwój obszarów wiejskich. Wypłacana pomoc przeznaczana jest także na budowę placów zabaw, świetlic i domów kultury.

W celu aktywizacji dzieci i młodzieży z terenów wiejskich, ARiMR przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych działających na wsi.

 

Ciekawe nagrody za krótki film na temat swojego klubu
Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego np. pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Za najciekawsze filmy można wygrać cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

 

 

 

Oprac. Sabina Pietrek, źródło: ARiMR

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…