Beyond Meat wprowadza roślinne substytuty mięsa drobiowego

30 grudzień 2019
(0 Głosów)
Autor 
Aktualnie Beyond Meat sprzedaje substytuty wołowiny i wieprzowiny

Branżę producentów drobiu obiegła informacja na temat nowości, które proponuje konsumentom Beyond Meat. Czołowy producent roślinnych zamienników mięsa ogłosił, że w przyszłym roku będzie się koncentrował na substytutach mięsa drobiowego.

Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz poinformowała, że prezes firmy Beyond Meat  potwierdził publicznie, że w 2020 roku można się spodziewać „ekscytujących rzeczy w przestrzeni mięsa drobiowego”. Aktualnie Beyond Meat sprzedaje substytuty wołowiny i wieprzowiny za pomocą sieci partnerskiej w 58 tysiącach punktów na świecie. Latem tego roku, w Atlancie w USA, firma przeprowadziła testy z roślinnymi zamiennikami mięsa drobiowego, które sprzedawano w restauracji KFC. Przedsięwzięcie zakończyło się dużym sukcesem. Miejmy nadzieję, że konsumenci zachwycili się jedynie innowacyjnością nabywanego produktu.  Testowy zapas zakończył się po pięciu godzinach, a kolejki chętnych ustawiały się na długo przed otwarciem lokalu.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…