Konflikt w rodzinie doprowadził do podpalenia synowi kombajnu i ciągnika

26 czerwiec 2018
(0 Głosów)
Autor 
W wyniku pożaru spłonął kombajn rolniczy, nadpalony został również ciągnik rolniczy Fot. KMP Zamość

Konflikt w rodzinie był przyczyną podpalenia kombajnu oraz ciągnika rolniczego na jednej z posesji w gminie Miączyn. Straty wyceniono na kwotę 80 tys. zł.

Policjanci zatrzymali 72-latka, który w dniu 24.06.2018 r. podpalił kombajn i ciągnik należący do jego własnego syna. Jak ustalili policjanci, powodem był konflikt w rodzinie.

Dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o pożarze budynków gospodarczych na jednej z posesji w gminie Miączyn. W płonącym pomieszczeniu znajdowały się maszyny rolnicze – kombajn zbożowy oraz ciągnik. Akcję gaśniczą prowadzały zastępy ochotniczych straży pożarnych z okolicznych miejscowości oraz jednostka PSP z Zamościa.

W wyniku pożaru spłonął kombajn rolniczy, nadpalony został również ciągnik rolniczy. Ogień uszkodził także dach garażu oraz znajdującą się w nim instalację elektryczną. Na szczęście w płonącym budynku nie było żadnych osób, nikt nie doznał obrażeń. Wstępnie 51-letni pokrzywdzony straty wycenił na 80 tys. zł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną pożaru było podpalenie, którego pod nieobecność właściciela posesji dokonał 72-letni ojciec pokrzywdzonego.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…