Ardanowski: Do końca tego tygodnia wypłacimy 100 milionów złotych

09 październik 2019
(0 Głosów)
Autor 
3 października ruszyło przyjmowanie wniosków o pomoc dla poszkodowanych gospodarstw

Od trzech dni rolnikom wypłacane są już pieniądze w ramach pomocy suszowej. Minister zaapelował o niezwlekanie ze złożeniem wniosku. Poszkodowani mają na to czas do 31 października.

3 października ruszyło przyjmowanie wniosków o pomoc dla gospodarstw rolnych poszkodowanych w tym roku w wyniku suszy, huraganu, gradu deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi.

- Koledzy Rolnicy, nie zwlekajcie z ich składaniem. Wnioski będą przyjmowane do 31 października. Pracownicy biur powiatowych ARiMR czekają na Was. To nie jest żadna łaska tylko realna pomoc ze strony odpowiedzialnego państwa w sytuacji kryzysowej. Środki finansowe są zabezpieczone. Do końca tego tygodnia wypłacimy 100 milionów złotych. Wiem, że przed zbliżającą się zimą te pieniądze są Wam potrzebne. Proszę o składanie wniosków i nie odwlekanie tego na ostatni dzień - tymi słowami zaapelował do rolników minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…