ARiMR: Więcej czasu na złożenie wniosku o dofinansowanie z działania „Współpraca”

15 luty 2020
(0 Głosów)
Autor 
By ubiegać się o dofinansowanie, trzeba założyć tzw. grupę operacyjną

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji przedłużyła do 12 marca 2020 r. termin składania wniosków o pomoc z działania „Współpraca” finansowanego z PROW na lata 2014-2020. Zgodnie ze wcześniejszą informacją nabór miał zakończyć się 21 lutego.   

W ramach programu „Współpraca” wspierane jest opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, produkcji żywności i na obszarach wiejskich.

Kto może ubiegać się o wsparcie finansowe?
By ubiegać się o dofinansowanie, trzeba założyć tzw. grupę operacyjną Europejskiego Partnerstwa Innowacyjnego (EPI). Grupa operacyjna musi składać się co najmniej z dwóch różnych podmiotów należących do następujących kategorii: rolnicy, właściciele lasów, przedsiębiorcy działający na rzecz sektora rolnego i spożywczego, podmioty świadczące usługi doradcze, naukowcy, instytuty bądź jednostki naukowe.

Pomoc przyznawana jest w formie refundacji części kosztów kwalifikowanych oraz ryczałtu w przypadku kosztów bieżących. Limit pomocy na jedną grupę operacyjną EPI w całym okresie realizacji PROW na lata 2014-2020 wynosi 11 mln zł.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…