Dopłaty 2020 – ARiMR wydłuża godziny otwarcia biur powiatowych

11 czerwiec 2020
(0 Głosów)
Autor 
Oddział ARiMR we Wrocławiu Fot. ARiMR

Tylko do 15 czerwca można złożyć wniosek o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW w kampanii 2020. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich beneficjentów, ARiMR wydłuża godziny otwarcia swoich biur powiatowych.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłuża pracę biur powiatowych w całym kraju – będą one otwarte dodatkowo w sobotę, od godz. 07.30 do godz. 15.30, a w ostatni dzień składania wniosków – poniedziałek 15 czerwca –
od 7:30 do godz. 22.00.

Rolnicy mogą liczyć na wsparcie techniczne przy wypełnianiu wniosku.

Przedłużona kampania dobiega końca
Przedłużona kampania dopłat bezpośrednich za 2020 rok powoli dobiega końca. Do 10 czerwca Agencja zarejestrowała blisko 1,2 mln wniosków.

Wnioski można składać zarówno przez aplikację eWniosekPlus, jak i w wersji papierowej.

Można zrobić to również poprzez platformę ePUAP, przesłać pocztą tradycyjną lub pozostawić w udostępnionej wrzutni na dokumenty.

Należy pamiętać, że wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus będzie można składać również po 15 czerwca 2020 r. Jednak za każdy dzień roboczy opóźnienia (ostateczny termin ich przyjmowania upływa 10 lipca 2020 r.), należna kwota płatności zostanie pomniejszona o 1 proc.

 

 

Oprac. Sabina Pietrek, źródło: ARiMR

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…