Korbanek rozpoczyna sprzedaż ładowarek teleskopowych Faresin

13 sierpień 2018
(0 Głosów)
Autor 
Korbanek rozpoczyna sprzedaż ładowarek Faresin fot. życierolnika.pl

Niedawno została podpisana umowa, zgodnie z którą wyłącznym importerem włoskich ładowarek Faresin w Polsce została firma KORBANEK z Tarnowa Podgórnego.

Faresin industries swoją popularność na rynku rolniczym zdobył budując paszowozy (również samojezdne) oraz ładowarki teleskopowe. Firma działa od 1973, dynamicznie się rozwija, a jej produkty dostępne są na każdym kontynencie. Swoją działalność zaczynała od produkcji części, m.in. do kombajnów Laverda. W 1983 roku stworzyła pierwszy wóz paszowy, a od 2002 roku rozpoczęła sprzedaż ładowarek teleskopowych.

 

W Polsce w ofercie spółki Korbanek dostępnych będzie 5 serii ładowarek i 16 modeli Faresin o udźwigu od 2,5 do 7 ton, silnikach  firm Yanmar lub Deutz i hydraulice z Bosch lub Sauer Danfoss. 

– W ofercie Faresin mamy ładowarki teleskopowe, od najmniejszych do bardzo dużych dla potrzeb produkcji rolnej. Nieustannie ulepszamy nasze maszyny, dostosowując je do obowiązujących norm - powiedział Sante Faresin, prezydent Faresin Industries SPA.

Ładowarki teleskopowe Faresin posiadają ramię złożone z kilku sekcji, które chowają się jedna w drugą. To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie wielu prac w gospodarstwie rolnym.

Firma Korbanek będzie dystrybuować, sprzedawać i serwisować ładowarki teleskopowe Faresin oraz prowadzić  również sprzedaż części zamiennych tych maszyn.

 Zapraszamy do oglądania poniższych zdjęć.

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…