Już za niecały miesiąc III edycja Agro Targi Wschód

15 maj 2019
(0 Głosów)
Autor 
Agro Targi Wschód - III edycja fot. Agro Targi Wschód

Zapraszamy wystawców i odwiedzających na trzecią edycję Agro Targów Wschód – plenerowych targów rolniczych odbywających się przy węźle „Przemyśl” autostrady A4 (Skołoszów, ul. Przemyska 37; 37-550 Radymno), zaledwie pół godziny jazdy autostradą od Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 czerwca, w godz. od 9.00 do 18.00.

Podczas dwóch dni trwania targów, na powierzchni 20 hektarów będzie można zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, nowościami rynkowymi, ofertą polskich producentów. Targi to wydarzenie, podczas którego odbędą się również pokazy pracy maszyn na polach testowych, wystawa maszyn zabytkowych. Targi to także szeroka oferta wystawców z branży nawozów, środków ochrony roślin i innych branż związanych z rolnictwem i nie tylko. 

Na rolników czekać będą także seminaria i spotkania ze specjalistami Państwowych Instytutów Badawczych, umożliwiające zdobycie fachowej wiedzy i wymianę doświadczeń. 

Odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej listy wydarzeń towarzyszących m.in. 

pokazy nowoczesnych technologii przygotowane przez Politechnikę Rzeszowską; wystawa sprzętu wojskowego, pokazy sokolnicze, zwierzęta gospodarskie, a także miasteczko rozrywki dla dzieci, promocja podkarpackich samorządów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Agro Targi Wschód to położone bezpośrednio przy węźle autostrady A4, miejsce promocji dorobku rolniczego, gospodarczego i dziedzictwa kulturowego regionu. Bezpośrednia bliskość Ukrainy to doskonała okazja do spotkań rolników i przedsiębiorców z Polski i Ukrainy, szansa poznania wschodniego rynku oraz tworzenia kontaktów handlowych. 

Partnerami tegorocznej edycji targów zostały centrale rządowych agencji: Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

Patronatem honorowym wydarzenie objęli:
- Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej;
- Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi;
- Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego;
- prof. dr hab. Wiesław Bielawski – Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie;
- prof. dr hab. Sylwester Czopek – Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Patronat medialny nad targami objęła Telewizja Polska Program Pierwszy, my jako Życie Rolnika Magazyn Polski oraz życierolnika.pl i inni.

Więcej informacji: www.agrotargiwschod.pl.

 

Plakat ATW III 2

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…