Weź udział w pokazie żniwnym Case IH 2021

05 lipiec 2021
(0 Głosów)
Autor 
Żniwa Case IH 2021 fot. Case IH

Słynca z doskonałych rozwizań niwnych marka Case IH, po raz kolejny organizuje wyjtkowe wydarzenie skierowane do wszystkich fanów rolnictwa w Polsce. Tym razem zaprasza wraz z autoryzowanym Dealerem – firm Agro- Rami na kompleksowy pokaz niwny, który odbdzie si ju w lipcu.

niwa z mark Case IH odbd si w ostatnim tygodniu lipca, a ostateczna data wydarzenia uzaleniona jest od warunków atmosferycznych. Fani marki Case IH, obecni i przyszli klienci firmy Agro-Rami mog zarezerwować sobie termin 26-30 lipca 2021 w godzinach 10-18. To właśnie wtedy, odbdzie si jednodniowy, spektakularny pokaz, tak bardzo wyczekiwany przez wielu rolników.

Wydarzenie odbdzie si w Budzyniu koło Chodziey (powiat chodzieski), a w trakcie zaprezentowany zostanie kombajn Axial-Flow® 8250 AFS ConnectTM z innowacyjnym systemem Harvest Command, wyposaony w gsienicowy układ napdowy.

 

Zobacz również >>  Pokaz żniwny nowego kombajnu Case IH Axial - Flow 8250

 

Podczas wydarzenia odbdzie si take polowa premiera nowej Pumy 240 CVXDrive i pracujcego z maszynami uprawowymi do zrywania ścierniska cignika MagnumTM AFS ConnectTM 400. Do dyspozycji gości bdzie take ładowarka teleskopowa Farmlift 737 i prasa zmiennokomorowa RB465. Zebrani bd mogli poznać lepiej rozwizania rolnictwa precyzyjnego na dedykowanym stoisku.

Jak przekonuje marka to jedna z niewielu okazji w tym roku, aby na własne oczy zobaczyć tak kompleksowe niwa z mark Case IH.

Aby wzić udział w wydarzeniu, naley skontaktować si z autoryzowanym Dealerem marki Case IH – firm Agro-Rami i potwierdzić dokładn dat spotkania. Nie obowizuj zapisy.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…