Piknik mleczny w Hotelu Promień

04 listopad 2020
(0 Głosów)
Autor 
Projekt finansowany był ze środków Funduszu Promocji Mleka

14.10.2020 Koło Gospodyń Wiejskich ze Skarżyska Kościelnego  umilało swoim występem imprezę organizowaną przez Świętokrzyską Izbę Rolniczą ŚIR pod hasłem "Dzień z mlekiem ".

Zaśpiewaliśmy wiele piosenek ze swojego bardzo bogatego repertuaru,  była też piosenka  promująca Izbę Rolniczą oraz  Hotel Promień jak i wiele  żartów. Mieliśmy również okazję pokazania nowych strojów które zostały zakupione ze środków pozyskanych z ARiMR.  W programie były bezpłatne degustacje produktów mlecznych, konkursy dla dzieci i dorosłych. Przepyszne potrawy z mleka zostały przygotowane przez obsługę hotelu Promień. Kochani mleko prawie na całym świecie stanowi ważny składnik codziennego jadłospisu, jest bogatym źródłem wielu witamin oraz składników odżywczych i mineralnych.  Dlatego mleko oraz przetwory mleczne powinny być spożywane codziennie, zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Projekt finansowany był  ze środków Funduszu Promocji Mleka.

 

 

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…