Rozrzutniki ocynkowane mogą być wyposażone w kontroler szybkości aplikacji

13 sierpień 2017
(0 Głosów)
Autor 

PICHON może teraz zaopatrzyć całą gamę ocynkowanych rozrzutników obornika w nowy, unikalny kontroler szybkości aplikacji. Nowy system „DPAE” spełnia wszelkie wymagania współczesnego rolnictwa precyzyjnego.

Znajdujący się w kabinie panel dotykowy pomaga kontrolować dawkę poprzez regulację prędkości podłogi rozrzutnika, zgodnie z pożądaną szerokością rozrzucania i dokładną prędkością maszyny.

 

Kontrola operatora jest bardzo prosta

Za pomocą panelu dotykowego wprowadza typ materiału do rozrzucania (obornik bydlęcy, kompost, odpady zielone, wapno…itp.) i ustawia docelową aplikację (ilość ton na hektar).

Następnie system będzie monitorować obciążenie i odpowiednio dostosowywać prędkość przesuwu podłogi rozrzutnika. System PICHON jest wyjątkowy, gdyż czujnik ultradźwiękowy umieszczony na drzwiach rozrzutnika na bieżąco skanuje stan obornika, dzięki czemu jest bardziej dokładny niż standardowe regulatory szybkości aplikacji, które obecnie są dostępne na rynku.

Dotykowy kontroler PICHON umieszczony w kabinie, umożliwia użytkownikowi stworzenie bazy danych pól i nazw klientów (wygodne dla firm usługowych). Dane te mogą być przenoszone na laptopa za pośrednictwem pamięci USB, w celu ich zapisania i fakturowania.

Ten nowy kontroler szybkości aplikacji obornika jest standardowo wyposażony w wagę.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…