Hedery EMMAROL do kukurydzy

21 wrzesień 2017
(0 Głosów)
Autor 
Fot.Emmarol

Firma EMMAROL Sp. z o. o. zajmuje się produkcją przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno, o szerokości roboczej 6 i 8 rzędów składanych hydraulicznie.

W 2010 r. zostały wprowadzone do sprzedaży przystawki 4 i 5 rzędowe. W 2014 r. wdrożono także hedery 6 i 8 rzędowe na ramie stałej. Przystawki są przystosowane do wymagań klienta i gotowe do użycia niezależnie od marki kombajnu.

Firma posiada 11 000 m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Dysponuje bogatym parkiem maszynowym, który pozwala na produkcję wyrobów na wysokim poziomie jakościowym.

Zajmuje się również produkcją części i zespołów do maszyn rolniczych, maszyn i urządzeń dla przemysłu samochodowego oraz dla drogownictwa. Produkcję tę wykonuje na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Odbiorcami wyrobów EMMAROL są firmy krajowe i zagraniczne.

Firma świadczy usługi w zakresie wycinania laserowego, gięcia, tłoczenia, wykrawania, obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, spawania, śrutowania, malowania farbami proszkowymi i ciekłymi oraz montażu. Posiada własne biuro konstrukcyjne, technologiczne oraz dział kontroli jakości. W 2010 roku zainaugurowała system zapewnienia jakości ISO9001-2008. Wyroby firmy zgodne są z wymaganiami norm europejskich.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…