John Deere rozszerza współpracę z firmą Kramp na Polskę i inne kraje

26 październik 2018
(0 Głosów)
Autor 
Firmy partnerskie John Deere będą miały dostęp do kompleksowej oferty części Kramp

Pomyślnie rozpoczęta współpraca w Niemczech pozwoliła firmom Kramp i John Deere na rozszerzenie planów strategicznego partnerstwa także na pozostałe kraje europejskie. W 2019 r. współpraca obu firm obejmie rynek polski, francuski, portugalski i hiszpański, a w kolejnych etapach także pozostałe kraje Europy.

John Deere i Kramp mają wspólny cel: współpracę z dealerami i zapewnienie im sukcesu. Założenia te były podstawą owocnej współpracy w Niemczech, która przyniosła wiele korzyści zarówno rolnikom, jak i dealerom.

 

Produkty firmy Kramp dostępne u dealerów John Deere

Nawiązane partnerstwo ułatwiło niemieckim dealerom John Deere zamawianie, magazynowanie oraz sprzedaż odpowiednich części i akcesoriów za pośrednictwem jednego kanału. W najbliższym czasie także inni europejscy dealerzy John Deere uzyskają dostęp do szerokiej gamy akcesoriów tej firmy, części Vapormatic oraz bogatego portfolio produktów firmy Kramp.

Będzie to możliwe dzięki jednej unikalnej platformie online, wspartej najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi. Ponadto, dealerzy, by zwiększyć swoja sprzedaż produktów, będą mogli korzystać z pomocy technicznej oraz doświadczenia John Deere w zakresie marketingu i sprzedaży detalicznej w salonach tej firmy.

 

Dedykowany dealerom portal: extraparts.deere.com

Dealerzy John Deere w Polsce, Portugalii, Hiszpanii oraz we Francji uzyskają dostęp za pośrednictwem portalu extraparts.deere.com do szerokiej oferty ponad 500 tys. produktów z portfolio firmy Kramp, akcesoriów John Deere i części Vapormatic.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…