Model John Deere osiągnął najlepszy wynik w teście transportowym DLG PowerMix

13 styczeń 2021
(0 Głosów)
Autor 
Zarówno ciągnik John Deere 6250R, jak i 7R 330 zostały poddane wymagającym testom PowerMix w centrum badawczym DLG Groß Umstadt fot. John Deere

Test DLG PowerMix wykazał, że firma John Deere po raz kolejny jest najlepszym wyborem w przypadku ciągników do zastosowań transportowych, szczególnie nowy model 7R 330.

Model 6250R osiągnął najlepszy wynik w teście transportowym DLG PowerMix w 2018 roku i wciąż utrzymuje swoją pozycję. Wprowadzony niedawno model 7R 330 z nowym silnikiem Stage V ustanowił nowy standard dla wszystkich ciągników z silnikiem o mocy powyżej 250 KM.

Czytaj także: Zmiany i podsumowanie roku John Deere

Dzięki niskiemu zużyciu oleju napędowego 375 g/kWh oraz płynu DEF 17 g/kWh model 7R 330 osiągnął przewagę nad głównym konkurentem w swojej klasie mocy wynoszącą 8 g/kWh oleju napędowego i 28 g/kWh płynu DEF. Wynik ten oznacza, że koszty operacyjne rolników i usługodawców będą jeszcze niższe. W zależności od lokalnych cen oleju napędowego i płynu DEF wynik można przeliczyć na oszczędności wynoszące 1,50-2 EUR na godznę w zastosowaniach transportowych lub jeszcze wyższe w porównaniu do średnich wyników wydajności ciągników.

Czytaj również: Awaria w trakcie żniw to nie koniec świata. Na czym polega program Obietnica Żniwna od John Deere?

Zarówno ciągnik John Deere 6250R, jak i 7R 330 zostały poddane wymagającym testom PowerMix w centrum badawczym DLG Groß Umstadt, w Niemczech.
Testy odzwierciedlają prawdziwe warunki prac związanych z transportem ciężkim i lekkim.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…