Nowy diler marki Kubota w Polsce

28 styczeń 2021
(0 Głosów)
Autor 
Nowy diler zajmie się serwisem maszyn sprzedanych przez poprzednich dilerów z południowo-zachodniej Polski fot. zycierolnika.pl

Marka Kubota zawiązała współpracę z nowym dilerem wpołudniowo-zachodniej Polsce.

Firma Kunert Sp. J. zastąpi na tym terenie dotychczasowego dilera marki Kubota, firmę Ambroży Sp. z o.o.

4 stycznia 2021 roku na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników pojawiła się nowa lokalizacja – Poladowo 70, 64-030 Śmigiel, w województwie wielkopolskim. To tam swoją siedzibę ma firma Kunert Sp. J., która zdecydowała się zmienić markę oferowanych przez siebie ciągników i wstąpiła w szeregi dilerów współpracujących z marką Kubota.

            Przedsiębiorstwo z Poladowa powstało w 1981 roku i w pierwszych latach swojej działalności zajmowało się naprawami i remontami używanego sprzętu rolniczego. Kolejny krok w rozwoju firmy stanowiło jednak nawiązanie kontaktów handlowych z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabywcy ciągników Kubota mogą mieć pewność doskonałego wsparcia w zakresie sprzedaży i usług posprzedażnych, a także bogatej oferty części zamiennych.

Czytaj także > > Ciągniki i implementy Kubota uzyskały certyfikat AEF

Nowy diler zajmie się również serwisem maszyn sprzedanych przez poprzednich dilerów działających w południowo-zachodniej Polsce. Użytkujący ciągniki Kubota otrzymali już informację o przejęciu serwisu gwarancyjnego przez firmę Kunert Sp.J. wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Pan Mateusz Kunert, współwłaściciel firmy, podkreśla zaangażowanie swojego przedsiębiorstwa w utrzymanie dotychczasowych standardów opieki nad klientami Kubota: „pracownicy naszego serwisu zostali już przeszkoleni przez importera z podstawowych zagadnień dotyczących obsługi tych ciągników. Czujemy się gotowi, aby służyć pomocą ich obecnym właścicielom i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą”.

            Właściciele prężnie działającego przedsiębiorstwa z Poladowa zdecydowali się na rozpoczęcie współpracy z marką Kubota szukając perspektywy na swój dalszy rozwój swojej firmy. Jak podkreśla Pan Mateusz Kunert: „traktory Kubota cechują się dużą wszechstronnością, którą doceniają klienci prowadzący działalność na różnych areałach. Co więcej marka oferuje szereg innowacyjnych i cenionych na rynku narzędzi wsparcia sprzedaży, takich jak finansowanie fabryczne Kubota Finance oraz pakiety przedłużonej gwarancji Kubota Care”. Współwłaściciel nowej firmy dilerskiej dodaje również: „nasze wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży ciągników o podobnym zakresie mocy jak oferowane przez japoński koncern pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wiemy, jak dotrzeć do klientów z naszego rejonu kraju, którzy potrzebują ciągników o parametrach oferowanych przez Kubota.”.

            Przedsiębiorstwo Kunert Sp.J. zastąpi w sieci partnerów handlowych Kubota firmę Ambroży Sp. z o.o., która w ostatnim czasie oferowała japońskie ciągniki na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. „Dziękujemy całemu zespołowi Ambroży Sp. z o.o. za zaangażowanie włożone w sprzedaż i promocję marki Kubota” - podkreśla Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Oddział w Polsce, wyłącznego importera ciągników Kubota w naszym kraju.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…