Wirtualne Dni Otwarte John Deere

21 marzec 2021
(0 Głosów)
Autor 
fot. John Deere

Już jutro jutro, 22 marca będzie można wziąć udział w Wirtualnych Dniach Otwartych John Deere organizowanych przez lokalnych dealerów. Będzie to doskonała okazja, by przyjrzeć się maszynom amerykańskiego producenta, zadać pytanie, ale też wygrać atrakcyjne nagrody.

Dni Otwarte w nowej rzeczywistości

 

John Deere od pierwszych dni trwania pandemii za kluczowy cel postawił dbanie o zdrowie klientów oraz pracowników, przedkładając te wartości nad cele biznesowe. Stąd też szereg decyzji prowadzących do zabezpieczenia bieżącej działalności z maksymalną dbałością o ograniczenie transmisji koronawirusa. Specjalne procedury zostały wdrożone w fabrykach John Deere, który zagwarantował wszystkim klientom dostęp do części, punkty sprzedaży działają z maksymalnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a wszelkie wizyty u klientów odbywają się w reżimie sanitarnym.

Ponadto już w zeszłym roku tradycyjne Dni Otwarte odbyły się w formie wirtualnej. Tegoroczna, wiosenna edycja również odbędzie się za pośrednictwem sieci.

 

- Nasze doświadczenia sprzed roku pokazują, że klienci z chęcią uczestniczą w takich spotkaniach online, a co ważne przynoszą one również istotne korzyści dla obu stron. Oczywiście, chcielibyśmy organizować spotkania w tradycyjnej formie, natomiast wykorzystanie nowoczesnych technologii, których na co dzień używają nasi pracownicy pozwala na sprawny pokaz możliwości maszyn i komunikację z klientami, którzy mogą umówić się na wizytę indywidualną u dealera - mówi Bartosz Białas, kierownik marketingu John Deere Polska.

 

Czytaj także >> Ile wart jest ciągnik po 5 latach?

Nowy wiosenny sezon to dobry moment na wzniesienie swojego gospodarstwa na wyższy poziom dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn. Podczas wiosennej edycji Dni Otwartych przyjrzeć się będzie można ciągnikom serii 6M, opryskiwaczom serii M700i oraz prasom V451M, ale też rozwiązaniom maszyn serii R.

 

Ciągniki jako podstawa działalności

 

Seria ciągników 6M obejmuje czterocylindrowe modele o mocy od 90 do 145 KM mocy znamionowej. Z kolei w przypadku modeli od 6155M i następnych moc znamionowa może wzrosnąć aż do 195 KM. W modelach do 120 KM w nowej serii 6M mamy do czynienia z mniejszymi gabarytami ciągnika przy zachowaniu mocy i masy własnej na wysokim i zadowalającym poziomie.

 

- Warto zwrócić uwagę na pakiet rozwiązań wpływających na komfort operatora. Nowością jest nisko wyprofilowana maska zapewniająca lepszą widoczność wdrożona w modelach do 6120M. Przestrzeń robocza serii 6M służy intuicyjnej i prostej obsłudze. Zastosowana w serii 6M konstrukcja konsoli prawostronnej oraz nowej, kompaktowej konsoli CommandARM, podporządkowana ergonomii, jest zgrana z nowym wyświetlaczem na słupku narożnym. Również kabina o większym przeszkleniu zapewnia szeroki, nieograniczony widok. Ponadto ciągniki 6M z krótką ramą utrzymują mały promień skrętu, zaledwie 4,35 m – to sprawia, że ciągnik jest doskonały do prac w najciaśniejszych przestrzeniach – mówi Szymon Kaczmarek, specjalista ds. produktu John Deere.

 

Opryskiwacze – dostosowane do potrzeb

 

Podczas Dni Otwartych zaprezentowane będą również opryskiwacze serii M700i oraz opryskiwacze samojezdne niezbędne do sprawnej pracy na początku sezonu.

 

- W zależności od konkretnego modelu, można zdecydować się na opryskiwacz ze zbiornikiem o pojemności od 2 400 l do aż 4 000 l w przypadku modeli zaczepianych. Wszystkie opryskiwacze tej serii wyposażone są w również w pompę o wydatku 280 l/min, która skutecznie obsłuży zarówno opryskiwacz o belce 18-, jak i 30-metrowej. Układ poziomowania belki TerrainControl Pro zapewnia optymalne pokrycie bez względu na ukształtowanie terenu. Ważnym udogodnieniem jest również sterowanie opryskiwaczem wielofunkcyjną dźwignią (joystickiem) i współpraca z ISOBUS – dodaje Karol Zgierski z John Deere specjalista ds. opryskiwaczy i rolnictwa precyzyjnego.

 

Uniwersalne prasy zwijające – przydatna w mieszanej uprawie i usługach

 

W wielu gospodarstwach, w których prowadzona jest uprawa, ważną rolę odgrywają wszechstronne prasy. Również te maszyny zostaną zaprezentowane podczas najbliższych Dni Otwartych.

 

- Flagową maszyną jest V451M, wyposażona w efektywny system podawania o szerokości 2,2 m i wysokowydajny rotor ze zbieżnym przenośnikiem ślimakowym o średnicy 480 mm osadzonym na rotorze. Co ważne, prasa skutecznie usuwa zatory dzięki szerokiej, hydraulicznie opuszczanej podłodze. Skonstruowaliśmy prasy odpowiednie zarówno dla usługodawców jak i dla podmiotów, których skala i charakter działalności wymagają uniwersalności. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla producentów słomy, siana, sianokiszonki – podsumowuje Karol Zgierski.

 

Wirtualne Dni Otwarte – jak wziąć udział?

 

Tegoroczne Dni Otwarte odbędą się 22 marca o godz. 19 na kanałach YouTube Dealerów John Deere. Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez stronę https://www.deere.pl/pl/campaigns/ag-turf/dni-otwarte-2021/

Wśród uczestników wirtualnych Dni Otwartych zostaną rozdane nagrody:

  • Możliwość całodziennego testowania nowego ciągnika serii 6M;
  • Pakiet obsługowy operatora zawierający: trwały i wygodny kombinezon, zestaw narzędzi, które zawsze warto mieć pod ręką, smarownicę do zastosowań warsztatowych, rolniczych i przemysłowych, unikalną siatkę do prasy zakrywającą krawędzie beli.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…