STEYR@HOME2022

02 lipiec 2022
(0 Głosów)
Autor 
STEYR@HOME2022 fot. Steyr

Marka STEYR to coś więcej niż tylko produkowane maszyny i rozwiązania technologiczne z zakresu rolnictwa. To także budowana latami, wciąż wzmacniana i priorytetyzowana relacja ze wszystkimi interesariuszami.

Jednym z istotniejszych wydarzeń pozwalających na zacieśnianie więzi z Dealerami, Klientami czy też Fanami brandu STEYR są Dni Otwarte organizowane w samym sercu marki – fabryce STEYR w austriackim mieście St. Valentin. W tym roku wydarzenie to miało miejsce w dniach 21-23 czerwca i było o tyle istotne, iż połączone z niezwykłym jubileuszem – 75-leciem istnienia marki.

Najważniejszym punktem wydarzenia były produkty marki prezentowane zarówno w formie statycznej, jak i na żywo podczas organizowanych pokazów. Nie zabrakło także części poświęconej przeszłości marki – na scenie głównej odbywały się prezentacje wszystkich maszyn STEYR wyprodukowanych na przełomie ostatnich 75 lat. Oprócz tego miejsce miały historyczne pokazy wraz z omówieniem specyfikacji i przytoczeniem kilku interesujących faktów. Co więcej, zwiedzający mogli odwiedzić strefy poświęcone rolnictwu precyzyjnemu lub wziąć udział w wycieczkach po fabryce, podczas których omówiony został proces powstawania maszyn. Istotnym zainteresowaniem cieszyły się także prezentacje najnowszych technologii marki STEYR – KONZEPT oraz KONZEPT 2.0.

W tak istotnym wydarzeniu, jakim jest 75-lecie marki oprócz doskonałej okazji do odświeżenia niezwykle ciekawej przeszłości marki STEYR, zauważono także potencjał do poruszenia zagadnień związanych z planami rozwoju. Podczas Dni Otwartych głos zabrali Mirco Romagnoli, Vice President of STEYR and Case IH IH Europe, a także Peter Friis, Head of STEYR Europe Commercial Operations. Przywołane zostało zaangażowanie marki w rozwój napędu elektrycznego, a także jeszcze jeden kierunek ewolucji maszyn STEYR – hybryda z dieslem, której zastosowanie planowane jest w serii KONZEPT. Jak zostało wspomniane – koncepcja ciągnika hybrydowego jest kolejnym krokiem w rozwoju technologicznym marki.

Oprócz części merytorycznej, na wszystkich Gości na miejscu czekał także szereg atrakcji dodatkowych. Fani marki mogli zmierzyć się z własnymi umiejętnościami podczas wyzwania w pracy z najnowszym ładowaczem marki STEYR w strefie z maszynami do prac komunalnych i leśnych, a na najmłodszych Gości czekała strefa zabaw. Nie zabrakło także wystawy powstałej ze współpracy z Aprilia MotoGP, która również cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Minione wydarzenie pokazało, że sukces marek rolniczych opiera się nie tylko na proponowanej zaawansowanej technologii i bezkonkurencyjnych rozwiązaniach rolnych, ale także na ciągłym zaangażowaniu w budowanie lojalnej społeczności i tworzenie rozbudowanej i przynoszącej obopólne korzyści komunikacji na linii marka-klient.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…