95 lat działalności Pioneer®

21 kwiecień 2021
(0 Głosów)
Autor 
95 lat Pioneer fot. Pioneer

Pioneer® był jedną z pierwszych firm nasiennych, która rozpoczęła hodowlę nowoczesnych, zaawansowanych nasion odmian mieszańcowych.

 

Dziś jest to rozpoznawalna na całym świecie marka, która należy obecnie do Corteva Agriscience, globalnego lidera w zakresie innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa.

Już od 95 lat Pioneer® prowadzi rolnictwo w przyszłość. Historia firmy zaczęła się w 1926 od realizacji pomysłu na wyhodowanie nasion mieszańców kukurydzy.

- Produkty i usługi marki Pioneer® należą do najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku, dzięki którym rolnicy mogą maksymalizować plony i uprawiać rośliny, których potrzebujemy, aby zaspokoić rosnące potrzeby żywieniowe świata - powiedział Jim Collins, dyrektor generalny Corteva Agriscience. - Od 95 lat wspieramy rolników, inwestujemy w społeczności i promujemy zrównoważone praktyki rolne. I będziemy to robić przez wiele następnych lat.

Pioneer® wywodzi się ze Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych, ale obecnie działa w skali globalnej. W Polsce, Pioneer® prowadzi działalność od 1986 roku.

 

-To Pioneer® pomógł stworzyć rolnictwo jakie znamy, nie tylko w USA, ale na całym świecie - W Polsce Pioneer® od 35 lat dostarcza rolnikom wysokiej jakości nasiona i wspiera ich w prowadzaniu gospodarstw rolnych - powiedział Pawel Trawiński, dyrektor działu sprzedaży nasion w Corteva Agriscience w Polsce.

 

Przez blisko 100 lat Pioneer® skupiał się na wprowadzaniu innowacji, których efektem była wyższa wydajność, bardziej zrównoważone praktyki rolne i wprowadzanie ulepszeń w rolnictwie w tych obszarach, które wcześniej uważano za nieosiągalne. Dzięki ogromnemu wyborowi nasion o sprawdzonych właściwościach, Pioneer® ugruntował swoją pozycję jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w rolnictwie.

 

 

® ™ Znaki towarowe należące do Corteva Agriscience i jej podmiotów stowarzyszonych.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…