Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych w całej Polsce

28 maj 2021
(0 Głosów)
Autor 

Pola Klasy S wracają!. Tradycyjnie w czerwcu Syngenta zaprasza na swoje poletka pokazowe w ramach cyklu Pola Klasy S. Po blisko dwuletniej przerwie związanej z pandemią rolnicy będą mogli na żywo obejrzeć efekty programów ochrony oraz odmiany pszenicy, rzepaku, jęczmienia i kukurydzy firmy Syngenta.

 

Pola Klasy S od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych.

 

W tym roku firma zaprasza wszystkich miłośników rolnictwa i sprawdzonych rozwiązań uprawowych na spotkania w 7 różnych lokalizacjach:

 

8 czerwca – Ulhówek

10 czerwca – Kostrogaj

15 czerwca – Polwica + transmisja LIVE

17 czerwca – Szelejewo

22 czerwca – Łęczyna

24 czerwca – Rogóźno

29 czerwca – Bajdyty

 

Syngenta nie rezygnuje z wypracowanych w ostatnich miesiącach sposobów komunikacji z rolnikami online. Z poletek z Polwicy zaplanowana jest transmisja na żywo. Będzie to pierwsza pełna relacja z dni pola obejmująca stanowiska na wszystkich uprawach prowadzona w czasie rzeczywistym. Transmisja odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 19.00 na kanale YouTube, profilu Facebook Syngenta Polska i na stronie syngenta.pl.

 

Spotkania pod szyldem Pola Klasy S to przede wszystkim szansa na zapoznanie się z wynikami badań dotyczących upraw polowych w mijającym sezonie, skutecznymi strategiami ochrony czy nowościami w portfolio firmy Syngenta. W tym roku eksperci firmy skupią się na technologiach ochrony zbóż i rzepaku, szczególną uwagę poświęcając programom fungicydowym i regulacji wzrostu. W Polwicy, Kostrogaju, Rogóźnie i Ulhówku porównają także efekty działania różnych strategii herbicydowych.

 

Udział w wydarzeniach polowych wymaga rejestracji na stronie syngenta.pl/rejestracjapolaklasys, na której można też znaleźć więcej szczegółów na temat konkretnych lokalizacji. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, wszystkie spotkania będą zorganizowane z zachowaniem rygoru sanitarnego i zgodnie z aktualnymi zaleceniami.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…