Wielka loteria promocyjna Chwastox - CIECH Sarzyna rozdała tysiące nagród

22 sierpień 2017
(2 Głosów)
Autor 

W dniu 17 sierpnia br. dobiegła końca ogólnopolska loteria promocyjna marki Chwastox, najpopularniejszego herbicydu zbożowego w Polsce. W ramach loterii CIECH Sarzyna przygotowała dla polskich rolników aż 10 000 cennych nagród. Nagrodę główną – wysokiej klasy opryskiwacza – zdobył Pan Łukasz z Kolonii Nieszawy.

Wiosenna loteria promocyjna trwała od 1 marca do 31 maja br. Była ona jednym z elementów rozbudowanej kampanii promocyjnej firmy CIECH Sarzyna, największego polskiego producenta środków ochrony roślin. Warunkiem wzięcia udziału w loterii było zakupienie jednego z produktów zakładów CIECH Sarzyna objętych promocją - Chwastox Turbo 340 SL, Chwastox Trio 540 SL, Chwastox Extra 300 SL lub miesięcznika Top Agrar Polska z datą wydawniczą z marca 2017 roku. Każdy z tych produktów zawiera hologram z kodem, który należało zarejestrować na stronie www.ciechagro.pl

Nagrodą główną, o którą walczyli rolnicy z całego kraju był wysokiej klasy opryskiwacz. W ręce uczestników loterii trafiło również wiele innych cennych nagród, w tym: sprzęt RTV (telewizory i kamery GoPro) oraz środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna: Tarcza Łan Extra 250 EW, Ambasador 75 WG 20 g, Opal 500 S.C. i Agrosar 360 SL.

 

Zalety produktów Chwastox

Marka Chwastox to w chwili obecnej najpopularniejszy herbicyd zbożowy w Polsce, cieszący się zaufaniem już trzech pokoleń rolników. Rodzinę produktów Chwastox wyróżnia innowacyjna technologia wytwarzania substancji aktywnych MCPA i MCPP-P, dzięki której środki działają bardzo szybko, a ich efekty są natychmiast widoczne.

Duże zróżnicowanie produktów Chwastox pozwala na właściwy dobór odpowiedniego rozwiązania w zależności od typu zachwaszczenia uprawy. Najpopularniejszy herbicyd zbożowy na polskim rynku charakteryzuje również brak uodpornień na chwasty oraz wygodna forma użytkowa w postaci koncentratu pozwalająca w łatwy sposób sporządzić ciecz użytkową i dokładnie rozmieszać substancję aktywną w opryskiwaczu. Produkty Chwastox cechuje wyższe bezpieczeństwo dla środowiska i wykazują one bardzo dobrą selektywność w stosunku do roślin chronionych.

Ogólnopolska loteria marki Chwastox była kolejnym elementem naszej kampanii promocyjnej. Nie ukrywamy, że jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze standardy w zakresie promocji produktów oraz kontaktu z klientami. Cieszę się, że nasze działania są przez nich bardzo dobrze odbierane – mówi Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Szczegółowe informacje na temat ogólnopolskiej loterii promocyjnej marki Chwastox znajdą Państwo na stronie www - www.loteria-ciech.pl

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…